Що таке SEO-маркетинг

rozkrutkaЗа запитом “що таке SEO” в пошукових системах вийде дуже багато інформації (в основному рекламного характеру). Деякі ресурси, відповідаючи на це питання, цитують один одного, деякі дають свої визначення SEO, але ясності в питання це не додає.

 

Вікіпедія дає таке визначення SEO:

Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) – комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації, для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів, з метою збільшення трафіку (для ІнфоРесурс) і потенційних клієнтів (для комерційних ресурсів) і подальшої монетизації цього трафіку.

Continue reading

Які тексти шкодять сайту

Тексти, які женуть користувачів з сайту

slova

Магічна сила слова здатна на багато що. В руках умілого копірайтера словосполучення перетворюються, перетворюються словосполучення в ємний і інформативний текст, здатний підштовхнути користувача до прийняття рішення про покупку. Як перевірити себе і відрізнити якісний текстовий контент від «водяного» тексту, здатного вигнати потенційного клієнта з сайту після прочитання перших двох абзаців.

Забагато тексту

Текст, що на сайті – різновид рекламного повідомлення, розміщеного на сторінках сайту у вигляді текстового повідомлення, з метою впливати на читача певним чином. Хороший текст цікавий за своїм змістом, красиво оформлений візуально, доносить сенс до читача і впливає, спонукає читача до певних дій.

Continue reading

Правильний вибір кольорів для сайту

Психологія кольору в бізнесі: досвід успіху провідних брендів

color

Задамо вам простий на перший погляд питання: Чому соціальна мережа Facebook синього кольору? Якщо вірити The New Yorker, причина досить проста. Марк Цукерберг дальтонік і не може повністю сприймати все кольору, крім синього. Але якщо підійти до питання серйозніше, то тут все трохи складніше і по-іншому.

Continue reading

Які сайти працюють

Робіть сайти, які працюють і корисні людям

make

Зараз спостерігається така тенденція, коли багато підприємців беруть на себе безліч ролей. До них відносяться як SEO, так і дизайн. Найчастіше гарний дизайн визначає багато в самому сайті і йому приділяють максимальну кількість уваги і зусиль. Зворотний бік цієї ситуації в тому, що про функціональні параметри сайту геть-чисто забувають, зосередившись на «картинці». Так бути не повинно. І ось чому.

Continue reading

Розробка сайтів для новачків і професіоналів

Розробка сайтів для новачків

devel

Найпопулярнішою CMS системою в Україні і в світі є WordPress. Найзручніше розробляти сайти саме на цьому двіжку. На WordPress працює сайт Sony Playstation, форум Microsoft, 50Cent і багато, багато інших сайтів відомих компаній і зірок масмедіа. Вордпрес набув популярності завдяки відкритому доступу до кодів, простоті а також безлічі плагінів і надстройок, що дозволяють будьякі зміни і редакції сайту. Вордпрес добре просувається в пошуклвих система, прекрасно підходить для створення інтернет-магазинів.

Continue reading